Ford Kuga
1.5 150PK Titanium Styling Pack trekhaak|Xenon|leer|ecc|winter|cam|Sony|lmv18
Direct kopen, basisprijs: € 11.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.500,-
LEASEPRIJS: € 189,54 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.300,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Kuga |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 150PK Titanium Styling Pack trekhaak|Xenon|leer|ecc|winter|cam|Sony|lmv18 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 13 juni 2016 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 81.140 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 189,54 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | L-849-DG |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 621 kg |
| Gewicht: | 1.479 kg |
| Wielbasis: | 269 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.100 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Extra getint glas achter
- Keyless- Start
- Keyless entry
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sport Bumpers
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Trekhaak met afneembare kogel
- Verwarmde voorruit
- Xenon verlichting
- lichtmetalen velgen
- Spoiler
- Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- Bluetooth Streaming
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Airconditioning Climatic Vol Automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen/stof bekleding
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- 4 Seizoensbanden
- Aanhanger assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Armleuning midden achter
- Armleuning midden voor
- Audiobediening op stuur
- Automatische verlichting
- Beenruimte verlichting
- Bekerhouder achter
- Bekerhouders voor
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- BOVAG-Garantie
- Buitentemperatuurmeter
- Bumpers in kleur carrosserie
- Chroompakket
- Climate Control
- Dakrails aluminium
- Dorpellijsten in portieropeningen
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Hoogwaardige uitrusting
- Knie airbag(s)
- Lichtmetalen velgen 10-spaaks 18"
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie Europa
- Navigatiesysteem
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Passagiersairbag
- Velgen Alu, 18 inch
- Warmtewerend getint glas met donkere ramen achter
- Zicht & Licht Pakket
- Zij airbag(s) voor